F1 CARS, s.r.o.Aktívna

IČO 36468878Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2000Prešov

Finančný prehľad

19 757 €-6,6%
Tržby 2025
+14,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu38 88845 67666 61869 58573 19274 691
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok38 88845 67666 61869 58573 19274 691
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu52 92759 45878 93180 66581 31278 605
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-21 375-21 342-21 085-19 616-18 383-15 423
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3652571 4691 2332 9604 206
Fondy a ostatné vlastné imanie332664664664664664
Vlastné imanie spolu-14 039-13 782-12 313-11 080-8 120-3 914
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)10 0927 17315 07416 66421 15319 757
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4863921 8331 5593 5934 778
EBITDA4863921 8331 5593 5934 778
Výsledok hospodárenia pred zdanením3653071 7481 4753 5094 693
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3652571 4691 2332 9604 206
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: F1 CARS, s.r.o.

Prehľad

F1 CARS, s.r.o. (IČO 36468878) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 19 757 €, čo je o 6,6 % menej ako rok predtým (21 153 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 206 € (21,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 914 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

F1 CARS, s.r.o. – IČO 36468878 — icoprofil.sk