GFT Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 149 893 | 121 334 | 91 110 | 62 305 | 31 741 | 320 986 |
| Neobežný majetok spolu | 368 818 | 368 698 | 369 478 | 369 358 | 369 238 | 369 118 |
| Spolu majetok | 518 711 | 490 032 | 460 588 | 431 663 | 400 979 | 690 104 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 537 | 537 | 537 | 2 704 | 2 684 | 2 986 |
| Základné imanie | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -454 409 | -482 324 | -511 003 | -540 447 | -571 539 | -279 140 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -27 915 | -28 679 | -29 444 | -31 092 | -30 664 | -34 240 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 498 | 498 | 498 | 498 | 498 | 498 |
| Vlastné imanie spolu | 518 174 | 489 495 | 460 051 | 428 959 | 398 295 | 687 118 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -27 270 | -27 921 | -28 812 | -30 723 | -29 644 | -33 211 |
| EBITDA | -27 150 | -27 801 | -28 692 | -30 603 | -29 524 | -33 091 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -27 915 | -28 679 | -29 444 | -31 092 | -30 324 | -33 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -27 915 | -28 679 | -29 444 | -31 092 | -30 664 | -34 240 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GFT Slovakia s.r.o.
Prehľad
GFT Slovakia s.r.o. (IČO 36475947) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (SK NACE 1107).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 1 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 66 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 34 240 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 690 104 € a vlastné imanie 687 118 € (miera samofinancovania 99,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.