CETERA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 95 556 | 175 256 | 208 616 | 125 885 | 96 279 | 151 245 |
| Neobežný majetok spolu | 32 945 | 51 113 | 71 123 | 53 779 | 35 226 | 23 322 |
| Spolu majetok | 128 501 | 226 369 | 279 739 | 179 664 | 131 505 | 174 567 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 58 411 | 132 199 | 135 683 | 89 290 | 67 477 | 80 716 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 68 024 | 61 191 | 85 272 | 81 309 | 81 476 | 55 130 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 832 | 24 081 | 49 886 | 167 | -26 346 | 29 823 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 259 | 2 259 | 2 259 | 2 259 | 2 259 | 2 259 |
| Vlastné imanie spolu | 70 090 | 94 170 | 144 056 | 90 374 | 64 028 | 93 851 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 62 769 | 168 532 | 297 287 | 264 151 | 162 215 | 226 351 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 007 | 33 384 | 65 428 | 4 745 | -23 410 | 31 068 |
| EBITDA | 9 760 | 48 539 | 84 048 | 24 051 | -4 857 | 49 426 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 832 | 29 231 | 63 455 | 407 | -25 386 | 35 511 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 832 | 24 081 | 49 886 | 167 | -26 346 | 29 823 |
| Osobné náklady | 49 128 | 82 740 | 131 758 | 120 381 | 104 813 | 130 829 |
| Odpisy | 13 767 | 15 155 | 18 620 | 19 306 | 18 553 | 18 358 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 53 849 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: CETERA, s.r.o.
Prehľad
CETERA, s.r.o. (IČO 36484466) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Teriakovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 226 351 €, čo je o 39,5 % viac ako rok predtým (162 215 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 823 € (13,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 130 829 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 174 567 € a vlastné imanie 93 851 € (miera samofinancovania 53,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.