VIDEOCOM Štancel, s.r.o.Aktívna

IČO 36485195Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2003Kežmarok

Finančný prehľad

393 745 €+23,8%
Tržby 2025
+25,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 38 001 €.

Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.

História
2025 ~38 001 €
202415 082 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)247 611274 843230 727318 169393 745
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie13 22044 6876 9196 33837 433
Výsledok hospodárenia minulých rokov-44 932-31 71212 9754 812-26 851
Spolu majetok150 865219 539217 574225 452230 112
Záväzky spolu134 606158 593135 514152 136157 364
Vlastné imanie spolu16 25960 94682 06073 31672 748
Vypočítané dividendy00015 08238 001

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VIDEOCOM Štancel, s.r.o.

Prehľad

VIDEOCOM Štancel, s.r.o. (IČO 36485195) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Kežmarok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 393 745 €, čo je o 23,8 % viac ako rok predtým (318 169 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 37 433 € (9,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 768 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 230 112 € a vlastné imanie 72 748 € (miera samofinancovania 31,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VIDEOCOM Štancel, s.r.o. – IČO 36485195 — icoprofil.sk