Interna SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 62 174 | 121 084 | 152 572 | 242 537 | 144 268 | 252 071 |
| Neobežný majetok spolu | 424 288 | 140 835 | 109 364 | 98 740 | 263 190 | 207 063 |
| Spolu majetok | 486 462 | 261 919 | 261 936 | 341 277 | 407 458 | 459 134 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 142 546 | 15 265 | -26 728 | 8 920 | 17 431 | 17 880 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 321 776 | 181 383 | 239 351 | 281 361 | 325 055 | 382 723 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 837 | 57 968 | 42 010 | 43 693 | 57 669 | 51 228 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 343 916 | 246 654 | 288 664 | 332 357 | 390 027 | 441 254 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 226 115 | 311 930 | 428 800 | 476 052 | 558 892 | 594 325 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 31 835 | 81 908 | 62 983 | 65 732 | 88 888 | 83 053 |
| EBITDA | 71 185 | 112 717 | 90 545 | 92 506 | 109 596 | 124 457 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 525 | 78 308 | 58 117 | 61 659 | 79 701 | 75 785 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 837 | 57 968 | 42 010 | 43 693 | 57 669 | 51 228 |
| Osobné náklady | 48 055 | 50 598 | 48 427 | 62 851 | 78 010 | 111 889 |
| Odpisy | 39 350 | 30 809 | 27 562 | 26 774 | 20 708 | 41 404 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 155 230 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Interna SK, s.r.o.
Prehľad
Interna SK, s.r.o. (IČO 36487562) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Svidník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 594 325 €, čo je o 6,3 % viac ako rok predtým (558 892 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 51 228 € (8,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 111 889 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 459 134 € a vlastné imanie 441 254 € (miera samofinancovania 96,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.