MART SYSTEM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 877 037 | 2 948 461 | 2 855 593 | 2 378 521 | 1 851 560 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 51 406 | 55 513 | 107 378 | 21 176 | 13 857 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 457 986 | 509 033 | 564 546 | 321 924 | 343 100 |
| Spolu majetok | 1 061 392 | 868 946 | 1 044 142 | 872 007 | 762 977 |
| Záväzky spolu | 536 768 | 289 168 | 356 986 | 513 675 | 390 788 |
| Vlastné imanie spolu | 524 624 | 579 778 | 687 156 | 358 332 | 372 189 |
| Vypočítané dividendy | 100 000 | 0 | 0 | 350 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: MART SYSTEM s.r.o.
Prehľad
MART SYSTEM s.r.o. (IČO 36488135) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 13 278 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 851 560 €, čo je o 22,2 % menej ako rok predtým (2 378 521 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 857 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 140 270 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 762 977 € a vlastné imanie 372 189 € (miera samofinancovania 48,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.