Classus5+2 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 208 028 | 207 855 | 208 623 | 208 870 | 208 867 | 208 896 |
| Neobežný majetok spolu | 3 078 | 3 078 | 3 078 | 3 078 | 3 078 | 3 078 |
| Spolu majetok | 211 106 | 210 933 | 211 701 | 211 948 | 211 945 | 211 974 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 173 054 | 172 830 | 173 208 | 173 182 | 173 141 | 173 505 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 30 716 | 30 716 | 30 769 | 31 157 | 31 430 | 31 469 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 33 | 52 | 389 | 274 | 39 | -335 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 696 | 696 | 696 | 696 | 696 |
| Vlastné imanie spolu | 38 052 | 38 103 | 38 493 | 38 766 | 38 804 | 38 469 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 398 | 1 300 | 1 000 | 350 | 150 | 120 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 454 | 1 008 | 549 | 408 | 150 | 104 |
| EBITDA | 1 454 | 1 008 | 549 | 408 | 150 | 104 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 214 | 89 | 463 | 322 | 46 | 5 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 | 52 | 389 | 274 | 39 | -335 |
| Osobné náklady | 13 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Classus5+2 s. r. o.
Prehľad
Classus5+2 s. r. o. (IČO 36488330) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 120 €, čo je o 20,0 % menej ako rok predtým (150 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 65,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2024). Rok 2024 skončil stratou 335 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 211 974 € a vlastné imanie 38 469 € (miera samofinancovania 18,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.