REMARI, s.r.o.Aktívna

IČO 36488836Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2003Snina

Finančný prehľad

155 041 €+3,1%
Tržby 2025
+9,4%
Priemerný ročný rast 2021–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
202432 259 €
20230 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu111 812131 292159 812151 061174 456
Neobežný majetok spolu19 06613 99110 7377 4837 173
Spolu majetok130 878145 283170 549158 544181 629
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu36 58337 87538 67237 97338 218
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov73 98184 14297 25589 465110 418
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)10 16213 11324 46920 95322 840
Fondy a ostatné vlastné imanie3 5133 5143 5143 5143 514
Vlastné imanie spolu94 295107 408131 877120 571143 411
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)108 343128 968151 815150 370155 041
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti13 33717 33731 13527 37229 448
EBITDA18 98822 41334 38930 62632 720
Výsledok hospodárenia pred zdanením13 14117 08530 88927 13729 198
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie10 16213 11324 46920 95322 840
Osobné náklady39 91138 22334 75939 90144 215
Odpisy5 6515 0763 2543 2543 272
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0032 2590

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: REMARI, s.r.o.

Prehľad

REMARI, s.r.o. (IČO 36488836) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 155 041 €, čo je o 3,1 % viac ako rok predtým (150 370 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 840 € (14,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 44 215 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 181 629 € a vlastné imanie 143 411 € (miera samofinancovania 79,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

REMARI, s.r.o. – IČO 36488836 — icoprofil.sk