FEZAKO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 138 498 | 285 439 | 242 208 | 129 382 | 93 195 | 71 275 |
| Neobežný majetok spolu | 377 408 | 361 259 | 344 469 | 343 380 | 334 984 | 312 494 |
| Spolu majetok | 515 906 | 646 698 | 586 677 | 472 762 | 428 179 | 383 769 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 466 255 | 645 936 | 585 183 | 470 241 | 426 716 | 331 468 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 26 724 | 0 | -38 118 | -76 486 | -128 659 | -153 217 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 447 | -38 118 | -38 367 | -52 173 | -24 558 | 50 838 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 841 | 32 241 | 71 340 | 124 541 | 148 041 | 148 041 |
| Vlastné imanie spolu | 49 651 | 762 | 1 494 | 2 521 | 1 463 | 52 301 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 912 348 | 403 700 | 591 725 | 510 470 | 445 196 | 465 328 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 168 | -15 541 | -20 781 | -40 389 | -14 277 | 61 541 |
| EBITDA | 65 671 | 33 458 | 25 786 | 24 350 | 13 690 | 84 031 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 247 | -37 838 | -37 411 | -51 336 | -22 376 | 55 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 447 | -38 118 | -38 367 | -52 173 | -24 558 | 50 838 |
| Osobné náklady | 88 293 | 117 570 | 119 986 | 84 945 | 83 219 | 79 020 |
| Odpisy | 45 503 | 48 999 | 46 567 | 64 739 | 27 967 | 22 490 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 771 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: FEZAKO, s.r.o.
Prehľad
FEZAKO, s.r.o. (IČO 36490024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 465 328 €, čo je o 4,5 % viac ako rok predtým (445 196 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 50 838 € (10,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 79 020 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 383 769 € a vlastné imanie 52 301 € (miera samofinancovania 13,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.