PROKOM POPRAD, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 292 101 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 78 802 | 383 622 | 169 117 | 253 364 | 1 104 669 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -160 922 | -4 816 | -54 813 | -1 217 | 316 892 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 99 150 | -69 627 | -67 136 | -121 949 | -415 267 |
| Spolu majetok | 533 975 | 265 273 | 239 110 | 327 496 | 560 284 |
| Záväzky spolu | 588 030 | 331 999 | 353 342 | 322 945 | 530 942 |
| Vlastné imanie spolu | -54 055 | -66 726 | -114 232 | 4 551 | 29 342 |
| Vypočítané dividendy | — | 7 855 | 0 | 0 | 292 101 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROKOM POPRAD, spol. s r.o.
Prehľad
PROKOM POPRAD, spol. s r.o. (IČO 36490377) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba elektrických a telekomunikačných sietí (SK NACE 4222). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 104 669 €, čo je o 336 % viac ako rok predtým (253 364 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 93,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 316 892 € (28,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 108 980 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 560 284 € a vlastné imanie 29 342 € (miera samofinancovania 5,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.