Anima - jd, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 113 535 | 104 686 | 53 172 | 50 665 | 44 825 | 56 256 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 113 535 | 104 686 | 53 172 | 50 665 | 44 825 | 56 256 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 116 923 | 124 780 | 76 492 | 68 736 | 61 324 | 49 520 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -23 328 | -37 690 | 0 | -30 623 | -25 374 | -23 802 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 363 | -16 707 | -30 623 | 5 249 | 1 572 | 23 235 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 27 664 | 27 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | -3 388 | -20 094 | -23 320 | -18 071 | -16 499 | 6 736 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 211 878 | 235 434 | 163 729 | 55 935 | 39 955 | 39 309 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 740 | -15 524 | -29 737 | 5 798 | 2 181 | 23 751 |
| EBITDA | -12 740 | -15 524 | -29 737 | 5 798 | 2 181 | 23 751 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 363 | -16 707 | -30 623 | 5 249 | 1 912 | 23 575 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 363 | -16 707 | -30 623 | 5 249 | 1 572 | 23 235 |
| Osobné náklady | 5 044 | 3 101 | 1 851 | 654 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Anima - jd, s.r.o.
Prehľad
Anima - jd, s.r.o. (IČO 36491195) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Hrubý Šúr. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 39 309 €, čo je o 1,6 % menej ako rok predtým (39 955 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 28,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 235 € (59,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 256 € a vlastné imanie 6 736 € (miera samofinancovania 12,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.