LUROTECH, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 355 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 280 113 | 304 045 | 565 662 | 617 456 | 493 273 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 361 | 3 944 | 49 569 | 48 879 | 45 350 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 87 329 | 94 690 | 98 634 | 148 203 | 194 727 |
| Spolu majetok | 133 836 | 145 047 | 237 198 | 249 922 | 316 764 |
| Záväzky spolu | 31 842 | 39 109 | 81 691 | 45 536 | 69 383 |
| Vlastné imanie spolu | 101 994 | 105 938 | 155 507 | 204 386 | 247 381 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 355 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LUROTECH, s.r.o.
Prehľad
LUROTECH, s.r.o. (IČO 36491560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 493 273 €, čo je o 20,1 % menej ako rok predtým (617 456 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 45 350 € (9,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 94 395 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 316 764 € a vlastné imanie 247 381 € (miera samofinancovania 78,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.