ProjectConsulting, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 14 442 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 967 | 90 646 | 102 684 | 310 089 | 162 558 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -106 538 | -97 438 | 195 221 | 135 158 | -77 334 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 294 965 | 188 426 | 90 988 | 286 207 | 406 923 |
| Spolu majetok | 2 388 843 | 3 497 787 | 2 620 160 | 2 539 929 | 2 397 210 |
| Záväzky spolu | 1 963 226 | 3 169 609 | 2 096 761 | 1 881 374 | 1 830 431 |
| Vlastné imanie spolu | 195 066 | 97 627 | 292 848 | 428 004 | 336 228 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 14 442 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ProjectConsulting, s.r.o.
Prehľad
ProjectConsulting, s.r.o. (IČO 36491578) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 162 558 €, čo je o 47,6 % menej ako rok predtým (310 089 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 202 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 77 334 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 926 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 397 210 € a vlastné imanie 336 228 € (miera samofinancovania 14,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.