S - GAM s.r.o.Aktívna

IČO 36496367Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2004Bardejov

Finančný prehľad

615 198 €+106,9%
Tržby 2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu58 08894 08386 176155 558184 154147 351
Neobežný majetok spolu00010 000142 201116 386
Spolu majetok58 15394 15086 244165 626326 440263 833
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu42 03573 77164 27337 598206 566153 564
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov6478 81413 07614 66815 65922 352
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 1684 2621 5921 0926 6918 086
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu16 11820 37921 97123 06329 65337 741
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)00140 80519 400297 309615 198
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti10 7435 5672 3271 4038 75511 991
EBITDA10 7435 5672 3271 40331 69140 733
Výsledok hospodárenia pred zdanením10 5765 3952 1551 2158 56311 957
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 1684 2621 5921 0926 6918 086
Osobné náklady30 42538 03512 85713 36162 70278 427
Odpisy000022 93628 742
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: S - GAM s.r.o.

Prehľad

S - GAM s.r.o. (IČO 36496367) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. (SK NACE 4299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 615 198 €, čo je o 107 % viac ako rok predtým (297 309 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 086 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 78 427 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 263 833 € a vlastné imanie 37 741 € (miera samofinancovania 14,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

S - GAM s.r.o. – IČO 36496367 — icoprofil.sk