KM Slovakia, s.r.o.Aktívna

IČO 36496545Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2004Bardejov

Finančný prehľad

1 175 326 €+3,1%
Tržby 2025
+6,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu392 914416 393406 679441 191357 916355 625
Neobežný majetok spolu171 456192 607186 590166 818335 998322 716
Spolu majetok564 478609 387593 578608 439694 272679 114
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu449 869476 239442 492440 136481 203450 113
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov87 835107 205125 744143 683160 898205 665
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)19 37018 53917 93817 21644 76715 383
Fondy a ostatné vlastné imanie765765765765765765
Vlastné imanie spolu114 609133 148151 086168 303213 069228 452
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)872 6651 064 9191 205 4531 194 4831 140 3921 175 326
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti28 68925 42824 37729 32160 53725 941
EBITDA53 65453 59052 81861 342102 26385 505
Výsledok hospodárenia pred zdanením23 74923 14022 58522 11756 90819 849
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie19 37018 53917 93817 21644 76715 383
Osobné náklady36 56855 35958 01360 18362 59865 818
Odpisy24 96528 16228 44132 02141 72659 564
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Bardejov

Zhrnutie: KM Slovakia, s.r.o.

Prehľad

KM Slovakia, s.r.o. (IČO 36496545) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s nábytkom, kobercami a svietidlami pre domácnosti, kancelárie a obchody (SK NACE 4647). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 175 326 €, čo je o 3,1 % viac ako rok predtým (1 140 392 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 383 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 65 818 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 679 114 € a vlastné imanie 228 452 € (miera samofinancovania 33,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

KM Slovakia, s.r.o. – IČO 36496545 — icoprofil.sk