Agroekochem s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 246 929 € (97 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 360 421 | 387 713 | 421 944 | 244 433 | 260 283 | 69 053 |
| Neobežný majetok spolu | 46 839 | 56 452 | 32 632 | 16 922 | 16 923 | 5 898 |
| Spolu majetok | 407 260 | 445 454 | 455 915 | 262 385 | 278 287 | 74 951 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 206 761 | 219 399 | 211 142 | 8 154 | 17 164 | 58 534 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 153 281 | 193 197 | 218 752 | 237 469 | 246 928 | 6 891 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 39 915 | 25 555 | 18 718 | 9 459 | 6 892 | 2 223 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 200 499 | 226 055 | 244 773 | 254 231 | 261 123 | 16 417 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 739 271 | 795 030 | 762 936 | 763 590 | 593 415 | 444 764 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 50 712 | 32 667 | 24 109 | 12 333 | 11 076 | 4 491 |
| EBITDA | 70 207 | 54 512 | 47 929 | 28 043 | 11 076 | 15 515 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 50 543 | 32 399 | 23 750 | 12 000 | 10 732 | 4 143 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 39 915 | 25 555 | 18 718 | 9 459 | 6 892 | 2 223 |
| Osobné náklady | 47 102 | 46 279 | 48 952 | 55 353 | 54 511 | 51 785 |
| Odpisy | 19 495 | 21 845 | 23 820 | 15 710 | 0 | 11 024 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 246 929 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Agroekochem s.r.o.
Prehľad
Agroekochem s.r.o. (IČO 36497819) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Jasenov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s chemickými výrobkami (SK NACE 4685). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 444 764 €, čo je o 25,1 % menej ako rok predtým (593 415 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 223 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 785 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 74 951 € a vlastné imanie 16 417 € (miera samofinancovania 21,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.