LIPTONA - SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 62 906 | 67 371 | 73 907 | 90 357 | 0 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 62 906 | 67 371 | 73 907 | 90 357 | 0 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 170 | 12 117 | 12 444 | 12 873 | 0 | 0 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 345 | 20 345 | 20 345 | 20 345 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 048 | 4 519 | 1 232 | 5 070 | 0 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 343 | 30 390 | 39 886 | 52 069 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | 50 736 | 55 254 | 61 463 | 77 484 | 0 | 0 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 467 | 9 717 | 13 143 | 5 458 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 048 | 4 705 | 1 396 | 5 070 | 0 | 0 |
| EBITDA | 17 048 | 4 705 | 1 396 | 5 070 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 048 | 4 519 | 1 232 | 5 070 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 048 | 4 519 | 1 232 | 5 070 | 0 | 0 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 25 415 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LIPTONA - SK, s.r.o.
Prehľad
LIPTONA - SK, s.r.o. (IČO 36499030) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 672 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 90 357 € a vlastné imanie 77 484 € (miera samofinancovania 85,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.