REUMAMED POPRAD, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 039 € (6 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 146 902 | 173 089 | 192 696 | 237 364 | 315 595 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 463 | 39 250 | 51 379 | 72 344 | 102 932 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 53 160 | 84 623 | 123 873 | 175 191 | 232 496 |
| Spolu majetok | 85 536 | 258 977 | 330 188 | 446 715 | 480 431 |
| Záväzky spolu | -6 234 | 53 756 | 34 753 | 192 108 | 137 931 |
| Vlastné imanie spolu | 91 770 | 205 221 | 295 435 | 254 607 | 342 500 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 15 039 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: REUMAMED POPRAD, s.r.o.
Prehľad
REUMAMED POPRAD, s.r.o. (IČO 36505421) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 315 595 €, čo je o 33,0 % viac ako rok predtým (237 364 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 102 932 € (32,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 62 515 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 480 431 € a vlastné imanie 342 500 € (miera samofinancovania 71,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.