MOVIR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 780 709 | 998 440 | 1 017 548 | 1 083 528 | 1 259 897 |
| Neobežný majetok spolu | 1 652 086 | 1 501 365 | 1 313 116 | 1 300 974 | 1 366 455 |
| Spolu majetok | 2 436 583 | 2 505 256 | 2 337 260 | 2 392 875 | 2 636 181 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 663 249 | 549 704 | 324 504 | 300 296 | 471 412 |
| Základné imanie | 267 245 | 267 245 | 267 245 | 267 245 | 267 245 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 945 861 | 1 079 364 | 1 223 100 | 1 318 785 | 1 398 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 133 503 | 182 218 | 95 686 | 79 824 | 72 189 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 426 725 | 426 725 | 426 725 | 426 725 | 426 725 |
| Vlastné imanie spolu | 1 773 334 | 1 955 552 | 2 012 756 | 2 092 579 | 2 164 769 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 016 066 | 3 493 029 | 3 051 380 | 3 080 247 | 3 243 068 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 190 665 | 203 756 | 147 414 | 132 202 | 118 359 |
| EBITDA | 306 631 | 328 739 | 274 227 | 259 871 | 240 786 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 170 077 | 182 218 | 121 737 | 104 643 | 94 978 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 133 503 | 182 218 | 95 686 | 79 824 | 72 189 |
| Osobné náklady | 282 199 | 314 988 | 386 556 | 408 188 | 406 513 |
| Odpisy | 115 966 | 124 983 | 126 813 | 127 669 | 122 427 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 38 482 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MOVIR, s.r.o.
Prehľad
MOVIR, s.r.o. (IČO 36505862) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom (SK NACE 4752). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 267 245 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 243 068 €, čo je o 5,3 % viac ako rok predtým (3 080 247 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 72 189 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 406 513 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 636 181 € a vlastné imanie 2 164 769 € (miera samofinancovania 82,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.