TORYSA plus, s.r.o.Aktívna

IČO 36507857Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Sabinov

Finančný prehľad

724 860 €+13,3%
Tržby 2025
+14,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu98 57187 16464 22456 28747 29252 937
Neobežný majetok spolu01 9641 6321 3005 8386 181
Spolu majetok98 57189 12865 85657 58753 13059 118
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu86 38047 57195 87966 473104 216121 396
Základné imanie19 91919 91919 91919 91919 91919 919
Výsledok hospodárenia minulých rokov-31 568-9 72319 643-51 937-30 800-72 999
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)21 84529 366-71 58021 137-42 200-11 193
Fondy a ostatné vlastné imanie1 9951 9951 9951 9951 9951 995
Vlastné imanie spolu12 19141 557-30 023-8 886-51 086-62 278
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)366 349367 170476 638612 579639 799724 860
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti23 31531 462-69 60723 331-34 658-3 161
EBITDA23 44331 490-69 27523 663-33 888-1 722
Výsledok hospodárenia pred zdanením22 07929 366-71 58021 137-38 360-7 353
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie21 84529 366-71 58021 137-42 200-11 193
Osobné náklady214 301234 445235 541276 769313 440372 651
Odpisy128283323327701 439
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Sabinov

Zhrnutie: TORYSA plus, s.r.o.

Prehľad

TORYSA plus, s.r.o. (IČO 36507857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Sabinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 6 členov. Podľa registra má spoločnosť 8 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 19 919 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 724 860 €, čo je o 13,3 % viac ako rok predtým (639 799 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 11 193 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 372 651 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-62 278 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

TORYSA plus, s.r.o. – IČO 36507857 — icoprofil.sk