BJ-KS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 000 € (21 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 60 715 | 61 709 | 47 600 | 47 709 | 33 358 | 16 205 |
| Neobežný majetok spolu | 201 057 | 193 712 | 186 367 | 179 023 | 171 679 | 164 334 |
| Spolu majetok | 261 772 | 255 421 | 233 967 | 226 732 | 205 037 | 180 539 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 194 347 | 174 970 | 131 353 | 106 917 | 53 548 | 65 709 |
| Základné imanie | 6 972 | 6 972 | 6 972 | 6 972 | 6 972 | 6 972 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 653 | 9 756 | 22 783 | 44 945 | 62 146 | 73 820 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 103 | 13 026 | 22 162 | 17 201 | 31 674 | -16 659 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 50 697 | 50 697 | 50 697 | 50 697 | 50 697 | 50 697 |
| Vlastné imanie spolu | 67 425 | 80 451 | 102 614 | 119 815 | 151 489 | 114 830 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 318 | 48 273 | 62 750 | 74 105 | 74 198 | 78 745 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 531 | 15 384 | 27 315 | 21 039 | 39 689 | -15 474 |
| EBITDA | 18 876 | 22 729 | 34 660 | 28 384 | 47 033 | -8 129 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 224 | 14 636 | 27 061 | 20 923 | 39 552 | -15 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 103 | 13 026 | 22 162 | 17 201 | 31 674 | -16 659 |
| Osobné náklady | 4 431 | 2 224 | 6 279 | 6 266 | 0 | 58 |
| Odpisy | 7 345 | 7 345 | 7 345 | 7 345 | 7 344 | 7 345 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BJ-KS, s.r.o.
Prehľad
BJ-KS, s.r.o. (IČO 36513067) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 972 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 78 745 €, čo je o 6,1 % viac ako rok predtým (74 198 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 16 659 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 58 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 180 539 € a vlastné imanie 114 830 € (miera samofinancovania 63,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.