„DGA” DESIGN GRAFIC ARCHITECTURE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 632 812 | 990 517 | 1 632 961 | 1 997 289 | 2 045 476 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 175 690 | 236 482 | 785 410 | 885 797 | 548 363 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 473 458 | 649 148 | 565 029 | 1 350 438 | 2 236 235 |
| Spolu majetok | 755 271 | 1 068 488 | 1 595 164 | 2 431 085 | 3 057 698 |
| Záväzky spolu | 98 820 | 175 555 | 237 422 | 187 547 | 265 797 |
| Vlastné imanie spolu | 656 451 | 892 933 | 1 357 742 | 2 243 538 | 2 791 901 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 320 601 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: „DGA” DESIGN GRAFIC ARCHITECTURE, s.r.o.
Prehľad
„DGA” DESIGN GRAFIC ARCHITECTURE, s.r.o. (IČO 36514241) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 045 476 €, čo je o 2,4 % viac ako rok predtým (1 997 289 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 548 363 € (26,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 98 355 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 057 698 € a vlastné imanie 2 791 901 € (miera samofinancovania 91,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.