BAKEF s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 125 | 6 884 | 17 004 | 23 784 | 36 245 | 40 955 |
| Neobežný majetok spolu | 1 736 | 1 343 | 949 | 556 | 29 114 | 17 052 |
| Spolu majetok | 7 861 | 8 227 | 17 953 | 24 340 | 65 359 | 58 007 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 637 | 15 015 | 17 953 | 16 840 | 59 743 | 54 879 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -17 876 | -31 241 | 0 | -24 465 | -23 482 | -26 866 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 365 | -12 | -24 465 | 983 | -3 384 | -7 488 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 17 826 | 17 826 | 17 826 | 24 343 | 25 843 | 30 843 |
| Vlastné imanie spolu | -6 776 | -6 788 | 0 | 7 500 | 5 616 | 3 128 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 296 | 0 | 19 565 | 123 076 | 166 237 | 238 233 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 240 | 84 | -24 400 | 1 043 | -1 899 | -4 857 |
| EBITDA | -12 847 | 477 | -24 007 | 1 436 | 4 444 | 7 205 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 365 | -12 | -24 465 | 983 | -2 424 | -6 528 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 365 | -12 | -24 465 | 983 | -3 384 | -7 488 |
| Osobné náklady | 21 258 | 6 315 | 5 621 | 42 121 | 52 323 | 73 308 |
| Odpisy | 393 | 393 | 393 | 393 | 6 343 | 12 062 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BAKEF s.r.o.
Prehľad
BAKEF s.r.o. (IČO 36516023) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 238 233 €, čo je o 43,3 % viac ako rok predtým (166 237 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 49,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 7 488 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 73 308 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 007 € a vlastné imanie 3 128 € (miera samofinancovania 5,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.