medici.n.s., s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 777 | 38 139 | 39 837 | 48 784 | 24 722 | 45 260 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 27 777 | 38 139 | 39 837 | 48 784 | 24 722 | 45 260 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 633 | 9 956 | 8 057 | 11 383 | 11 681 | 16 600 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 281 | 15 173 | 21 212 | 19 487 | 0 | 5 738 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 108 | 6 039 | 3 597 | 10 611 | 5 738 | 15 619 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 22 144 | 28 183 | 31 780 | 37 401 | 13 041 | 28 660 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 56 474 | 66 784 | 67 301 | 81 580 | 89 897 | 117 015 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -970 | 7 507 | 4 682 | 13 636 | 7 731 | 20 700 |
| EBITDA | -970 | 7 507 | 4 682 | 13 636 | 7 731 | 20 700 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 108 | 7 377 | 4 553 | 13 477 | 7 324 | 19 976 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 108 | 6 039 | 3 597 | 10 611 | 5 738 | 15 619 |
| Osobné náklady | 45 427 | 48 727 | 49 140 | 54 944 | 58 766 | 74 847 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 4 990 | 30 098 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: medici.n.s., s.r.o.
Prehľad
medici.n.s., s.r.o. (IČO 36517283) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 117 015 €, čo je o 30,2 % viac ako rok predtým (89 897 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 619 € (13,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 74 847 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 260 € a vlastné imanie 28 660 € (miera samofinancovania 63,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.