SOLARIS Poprad, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 122 890 | 134 502 | 144 221 | 178 763 | 216 857 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 608 | 77 120 | -7 435 | 50 526 | 50 631 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 76 314 | 113 922 | 0 | -7 435 | 43 092 |
| Spolu majetok | 148 006 | 212 135 | 43 451 | 95 789 | 148 313 |
| Záväzky spolu | 26 781 | 13 790 | 43 583 | 5 395 | 7 287 |
| Vlastné imanie spolu | 121 225 | 198 345 | -132 | 90 394 | 141 026 |
| Vypočítané dividendy | 115 425 | 0 | 191 042 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOLARIS Poprad, s.r.o.
Prehľad
SOLARIS Poprad, s.r.o. (IČO 36517313) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 216 857 €, čo je o 21,3 % viac ako rok predtým (178 763 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 50 631 € (23,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 36 451 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 148 313 € a vlastné imanie 141 026 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.