G4S Fire Services (SK), s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 083 146 | 1 446 742 | 1 484 782 | 1 631 921 | 1 386 587 |
| Neobežný majetok spolu | 277 | 35 564 | 17 757 | 18 678 | 34 354 |
| Spolu majetok | 1 100 862 | 1 490 821 | 1 510 073 | 1 656 807 | 1 425 023 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 858 681 | 1 209 185 | 1 280 486 | 1 548 379 | 1 325 914 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 232 241 | 235 118 | 235 118 | 222 284 | 101 124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 877 | 39 215 | -12 834 | -121 159 | -9 318 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 242 421 | 281 636 | 229 587 | 108 428 | 99 109 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 776 311 | 5 199 362 | 5 600 894 | 5 640 234 | 6 010 253 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 206 | 48 583 | 11 616 | -121 638 | 4 720 |
| EBITDA | -1 522 | 67 400 | 40 376 | -102 889 | 18 124 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 091 | 45 576 | 8 113 | -125 410 | 922 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 877 | 39 215 | -12 834 | -121 159 | -9 318 |
| Osobné náklady | 4 382 518 | 4 605 653 | 4 852 739 | 4 980 716 | 5 089 899 |
| Odpisy | 684 | 18 817 | 28 760 | 18 749 | 13 404 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 39 215 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: G4S Fire Services (SK), s.r.o.
Prehľad
G4S Fire Services (SK), s.r.o. (IČO 36517747) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: protipožiarna ochrana (SK NACE 8425). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 010 253 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (5 640 234 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 9 318 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 089 899 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 425 023 € a vlastné imanie 99 109 € (miera samofinancovania 7,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.