POĽNOCHOV , s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 368 756 | 3 802 917 | 1 973 707 | 2 292 537 | 2 143 313 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 410 033 | 944 030 | 86 227 | -44 357 | -73 153 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 259 066 | 0 | 144 030 | 230 257 | 185 900 |
| Spolu majetok | 2 771 485 | 3 329 336 | 3 177 455 | 2 232 404 | 2 017 553 |
| Záväzky spolu | 1 932 125 | 2 219 006 | 2 784 859 | 1 888 126 | 1 750 388 |
| Vlastné imanie spolu | 808 012 | 1 082 943 | 369 170 | 324 813 | 251 660 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 669 099 | 800 000 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: POĽNOCHOV , s.r.o.
Prehľad
POĽNOCHOV , s.r.o. (IČO 36518361) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Blesovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 960 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 143 313 €, čo je o 6,5 % menej ako rok predtým (2 292 537 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 73 153 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 128 189 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 017 553 € a vlastné imanie 251 660 € (miera samofinancovania 12,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.