Tislesia s.r.o.Aktívna

IČO 36519189Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Tisovec

Finančný prehľad

121 068 €-2,9%
Tržby 2025
-1,9%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 24 552 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202524 552 €
20240 €
20230 €
20226 387 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu23 35171 14380 52095 78484 62985 183
Neobežný majetok spolu138 45590 06855 00236 85739 08047 562
Spolu majetok161 806161 211135 522132 641123 710132 745
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu91 425100 08985 59277 81458 64788 265
Základné imanie13 27813 27813 27813 27813 27813 278
Výsledok hospodárenia minulých rokov26 34631 42815 22510 39914 3170
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4 525-9 816-4 8054 91810 2353 970
Fondy a ostatné vlastné imanie26 23226 23226 23226 23227 23227 232
Vlastné imanie spolu70 38161 12249 93054 82765 06244 480
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)133 001141 065113 651106 459124 718121 068
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9 449-5 688-2 6658 90615 2478 780
EBITDA58 99442 69934 60127 05145 49124 298
Výsledok hospodárenia pred zdanením5 485-9 816-4 8054 91811 5634 939
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4 525-9 816-4 8054 91810 2353 970
Osobné náklady12 86531 25935 25939 04944 02847 664
Odpisy49 54548 38737 26618 14530 24415 518
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—06 3870024 552

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Tislesia s.r.o.

Prehľad

Tislesia s.r.o. (IČO 36519189) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Tisovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s drevom a stavebným materiálom (SK NACE 4613). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 13 278 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 121 068 €, čo je o 2,9 % menej ako rok predtým (124 718 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 970 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 47 664 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 132 745 € a vlastné imanie 44 480 € (miera samofinancovania 33,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Tislesia s.r.o. – IČO 36519189 — icoprofil.sk