TAMONT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 56 704 | 61 519 | 59 066 | 58 020 | 59 037 | 58 299 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 56 704 | 61 519 | 59 066 | 58 020 | 59 037 | 58 299 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 643 | 1 072 | 844 | 2 749 | 3 019 | 7 182 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 47 664 | 47 629 | 52 015 | 49 790 | 46 839 | 47 586 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -35 | 4 386 | -2 225 | -2 951 | 747 | -4 901 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 792 | 1 792 | 1 792 | 1 792 | 1 792 | 1 792 |
| Vlastné imanie spolu | 56 061 | 60 447 | 58 222 | 55 271 | 56 018 | 51 117 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 199 | 8 627 | 1 448 | 557 | 8 602 | 5 794 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 255 | 5 096 | -1 896 | -2 611 | 1 479 | -4 146 |
| EBITDA | 255 | 5 096 | -1 896 | -2 611 | 1 479 | -4 146 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -35 | 4 804 | -2 225 | -2 951 | 1 087 | -4 561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -35 | 4 386 | -2 225 | -2 951 | 747 | -4 901 |
| Osobné náklady | 1 051 | 1 080 | 1 138 | 992 | 1 099 | 1 176 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: TAMONT, s.r.o.
Prehľad
TAMONT, s.r.o. (IČO 36524085) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Nový Tekov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné telekomunikačné činnosti (SK NACE 6190).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 794 €, čo je o 32,6 % menej ako rok predtým (8 602 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 901 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 176 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 299 € a vlastné imanie 51 117 € (miera samofinancovania 87,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.