TORE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 144 665 | 181 099 | 177 374 | 224 654 | 230 136 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 378 | -12 745 | -14 040 | 879 | 6 388 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 300 357 | 320 669 | 307 925 | 293 885 | 294 764 |
| Spolu majetok | 957 017 | 1 327 901 | 1 286 632 | 1 254 854 | 1 218 958 |
| Záväzky spolu | 214 749 | 602 444 | 575 214 | 542 557 | 500 273 |
| Vlastné imanie spolu | 742 268 | 725 457 | 711 418 | 712 297 | 718 685 |
| Vypočítané dividendy | 2 000 | 4 066 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TORE, s.r.o.
Prehľad
TORE, s.r.o. (IČO 36525278) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 36 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 230 136 €, čo je o 2,4 % viac ako rok predtým (224 654 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 388 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 742 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 218 958 € a vlastné imanie 718 685 € (miera samofinancovania 59,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.