PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 980 521 | 11 400 819 | 14 941 125 | 13 407 762 | 10 978 730 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 643 814 | 4 593 007 | 7 361 082 | 6 741 532 | 3 765 326 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 063 747 | 9 207 562 | 12 800 568 | 18 161 651 | 24 903 183 |
| Spolu majetok | 11 990 470 | 16 514 547 | 23 202 118 | 28 258 706 | 30 901 361 |
| Záväzky spolu | 2 273 779 | 2 704 848 | 3 031 338 | 3 346 393 | 2 223 722 |
| Vlastné imanie spolu | 9 716 691 | 13 809 699 | 20 170 780 | 24 912 313 | 28 677 639 |
| Vypočítané dividendy | 2 499 650 | 499 999 | 1 000 001 | 1 999 999 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok21
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o.
Prehľad
PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o. (IČO 36528200) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba farmaceutických prípravkov (SK NACE 2120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 8 300 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 978 730 €, čo je o 18,1 % menej ako rok predtým (13 407 762 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 765 326 € (34,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 420 002 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 901 361 € a vlastné imanie 28 677 639 € (miera samofinancovania 92,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.