GRIFOS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 129 533 | 134 618 | 139 915 | 149 861 | 165 416 | 169 755 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 130 004 | 135 089 | 140 059 | 150 031 | 165 518 | 169 861 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 160 | 3 310 | 2 306 | 2 696 | 3 573 | 1 546 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 92 484 | 116 541 | 124 139 | 130 450 | 140 032 | 154 642 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 057 | 7 935 | 6 311 | 9 582 | 14 610 | 6 370 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 123 844 | 131 779 | 137 753 | 147 335 | 161 945 | 168 315 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 53 583 | 21 533 | 12 000 | 18 760 | 26 670 | 13 467 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 29 708 | 10 576 | 8 417 | 12 107 | 18 094 | 7 489 |
| EBITDA | 31 901 | 10 576 | 8 417 | 12 107 | 18 094 | 7 489 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 914 | 8 962 | 7 044 | 11 295 | 17 245 | 7 094 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 057 | 7 935 | 6 311 | 9 582 | 14 610 | 6 370 |
| Osobné náklady | 9 186 | 3 287 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GRIFOS, s.r.o.
Prehľad
GRIFOS, s.r.o. (IČO 36529389) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 467 €, čo je o 49,5 % menej ako rok predtým (26 670 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 370 € (47,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 169 861 € a vlastné imanie 168 315 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.