CAR TEAM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 336 356 | 275 504 | 256 679 | 300 249 | 256 421 | 245 394 |
| Neobežný majetok spolu | 46 151 | 34 851 | 57 940 | 22 985 | 38 924 | 59 622 |
| Spolu majetok | 382 507 | 310 355 | 314 619 | 323 234 | 295 345 | 305 016 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 733 592 | 728 680 | 730 176 | 755 756 | 766 269 | 792 359 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -335 522 | -358 238 | -392 189 | -422 710 | -439 675 | -478 077 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -22 716 | -67 240 | -30 521 | -16 965 | -38 402 | -16 419 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 514 | 514 | 514 | 514 | 514 | 514 |
| Vlastné imanie spolu | -351 085 | -418 325 | -415 557 | -432 522 | -470 924 | -487 343 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 236 750 | 157 595 | 165 989 | 174 530 | 159 647 | 179 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 430 | -64 428 | -27 738 | -14 637 | -36 331 | -14 802 |
| EBITDA | -9 169 | -52 011 | -12 914 | 5 697 | -24 659 | -984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -22 716 | -67 240 | -30 521 | -16 965 | -38 062 | -16 079 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -22 716 | -67 240 | -30 521 | -16 965 | -38 402 | -16 419 |
| Osobné náklady | 23 900 | 22 525 | 19 543 | 21 516 | 26 547 | 38 765 |
| Odpisy | 10 261 | 12 417 | 14 824 | 20 334 | 11 672 | 13 818 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CAR TEAM, s.r.o.
Prehľad
CAR TEAM, s.r.o. (IČO 36529516) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Šurany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 179 100 €, čo je o 12,2 % viac ako rok predtým (159 647 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 16 419 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 765 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-487 343 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.