GOMPLAST, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 61 331 € (12 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 624 127 | 639 038 | 508 449 | 552 567 | 471 135 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 94 860 | 168 100 | 133 755 | 85 453 | 76 506 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 262 918 | 252 327 | 391 117 | 438 936 | 463 058 |
| Spolu majetok | 553 931 | 740 843 | 826 041 | 707 751 | 644 317 |
| Záväzky spolu | 183 325 | 307 586 | 288 340 | 170 533 | 91 927 |
| Vlastné imanie spolu | 370 606 | 433 257 | 537 701 | 537 218 | 552 390 |
| Vypočítané dividendy | 8 869 | 105 449 | 29 310 | 85 936 | 61 331 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GOMPLAST, s.r.o.
Prehľad
GOMPLAST, s.r.o. (IČO 36531120) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba iných výrobkov z gumy (SK NACE 2212). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 471 135 €, čo je o 14,7 % menej ako rok predtým (552 567 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 76 506 € (16,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 135 079 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 644 317 € a vlastné imanie 552 390 € (miera samofinancovania 85,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.