SVS - TEAM, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 308 730 € (17 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 858 594 | 1 165 594 | 1 142 455 | 1 515 612 | 1 850 026 | 1 841 411 |
| Neobežný majetok spolu | 32 347 | 20 337 | 43 360 | 32 464 | 20 168 | 77 608 |
| Spolu majetok | 890 941 | 1 185 931 | 1 185 815 | 1 548 076 | 1 870 194 | 1 919 019 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 53 292 | 68 179 | 64 612 | 127 898 | 88 415 | 47 855 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 573 179 | 824 147 | 1 110 450 | 1 113 899 | 1 412 875 | 1 465 746 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 257 167 | 286 302 | 3 450 | 298 976 | 361 601 | 398 115 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 837 649 | 1 117 752 | 1 121 203 | 1 420 178 | 1 781 779 | 1 871 164 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 693 000 | 671 250 | 597 750 | 696 300 | 729 300 | 785 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 325 779 | 362 662 | 4 566 | 377 982 | 430 374 | 465 797 |
| EBITDA | 341 403 | 377 156 | 6 542 | 388 878 | 432 871 | 488 273 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 325 655 | 362 535 | 4 578 | 378 699 | 457 926 | 504 136 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 257 167 | 286 302 | 3 450 | 298 976 | 361 601 | 398 115 |
| Osobné náklady | 96 414 | 101 017 | 94 562 | 98 816 | 82 751 | 76 867 |
| Odpisy | 15 624 | 14 494 | 1 976 | 10 896 | 2 497 | 22 476 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 199 | 0 | 0 | 0 | 308 730 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SVS - TEAM, spol. s r.o.
Prehľad
SVS - TEAM, spol. s r.o. (IČO 36536369) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 785 484 €, čo je o 7,7 % viac ako rok predtým (729 300 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 398 115 € (50,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 76 867 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 919 019 € a vlastné imanie 1 871 164 € (miera samofinancovania 97,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.