H - COLOR, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 495 715 | 376 603 | 578 200 | 892 619 | 434 756 | 432 672 |
| Neobežný majetok spolu | 544 993 | 544 993 | 489 582 | 434 171 | 987 502 | 990 261 |
| Spolu majetok | 1 041 166 | 922 131 | 1 068 241 | 1 327 247 | 1 422 716 | 1 423 391 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 529 904 | 541 402 | 667 956 | 730 228 | 795 989 | 789 542 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 523 407 | 361 224 | 371 158 | 371 158 | 597 470 | 617 156 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -21 715 | 9 935 | 19 557 | 216 291 | 19 687 | 7 123 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 931 | 2 931 | 2 931 | 2 931 | 2 931 | 2 931 |
| Vlastné imanie spolu | 511 262 | 380 729 | 400 285 | 597 019 | 626 727 | 633 849 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -21 573 | 10 926 | 22 775 | 269 958 | 25 620 | 9 268 |
| EBITDA | 16 551 | 10 926 | 78 186 | 325 369 | 72 288 | 9 268 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -21 715 | 10 581 | 22 395 | 269 730 | 25 317 | 9 043 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -21 715 | 9 935 | 19 557 | 216 291 | 19 687 | 7 123 |
| Osobné náklady | 71 848 | 59 805 | 61 905 | 67 103 | 62 049 | 61 788 |
| Odpisy | 38 124 | 0 | 55 411 | 55 411 | 46 668 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 140 468 | 0 | 19 557 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: H - COLOR, spol. s r.o.
Prehľad
H - COLOR, spol. s r.o. (IČO 36539457) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba farieb, lakov a podobných náterov, tlačiarenských farieb a tmelov (SK NACE 2030). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 123 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 61 788 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 423 391 € a vlastné imanie 633 849 € (miera samofinancovania 44,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.