SOJČ s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 948 | 33 070 | 31 822 | 31 822 | 28 913 | 31 721 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 899 | 9 406 |
| Spolu majetok | 28 948 | 33 070 | 31 822 | 31 822 | 31 812 | 41 127 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 710 | 1 248 | 0 | 0 | 340 | 5 121 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 989 | 19 934 | 24 519 | 24 519 | 24 519 | 24 169 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 946 | 4 585 | — | — | -350 | 4 534 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | — | — | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 27 238 | 31 822 | 31 822 | 31 822 | 31 472 | 36 006 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 425 | 76 705 | — | — | 0 | 16 436 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 340 | 6 315 | — | — | -10 | 4 882 |
| EBITDA | 3 340 | 6 315 | — | — | -10 | 7 090 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 274 | 5 762 | — | — | -10 | 4 874 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 946 | 4 585 | — | — | -350 | 4 534 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | — | — | 0 | 2 208 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | — | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOJČ s. r. o.
Prehľad
SOJČ s. r. o. (IČO 36540242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Banka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 436 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 534 € (27,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 41 127 € a vlastné imanie 36 006 € (miera samofinancovania 87,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.