FERROTVAR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 155 155 € (54 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 428 964 | 529 884 | 451 485 | 145 893 | 268 165 | 235 046 |
| Neobežný majetok spolu | 29 692 | 85 517 | 65 230 | 50 596 | 57 464 | 38 664 |
| Spolu majetok | 458 656 | 615 401 | 516 715 | 196 489 | 325 629 | 273 710 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 056 | 24 475 | 38 895 | 26 728 | 23 407 | 24 883 |
| Základné imanie | 13 279 | 13 279 | 13 279 | 13 279 | 13 279 | 13 279 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 339 190 | 447 171 | 325 635 | 0 | 155 155 | 132 460 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 84 803 | 129 148 | 137 578 | 155 154 | 132 460 | 101 760 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 | 1 328 |
| Vlastné imanie spolu | 438 600 | 590 926 | 477 820 | 169 761 | 302 222 | 248 827 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 358 894 | 449 706 | 608 757 | 574 338 | 550 385 | 452 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 108 320 | 164 318 | 181 782 | 200 401 | 168 214 | 129 787 |
| EBITDA | 127 982 | 178 628 | 202 902 | 215 035 | 184 593 | 148 587 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 107 983 | 164 086 | 181 525 | 199 964 | 167 887 | 129 484 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 84 803 | 129 148 | 137 578 | 155 154 | 132 460 | 101 760 |
| Osobné náklady | 66 369 | 72 914 | 85 922 | 95 550 | 99 625 | 101 855 |
| Odpisy | 19 662 | 14 310 | 21 120 | 14 634 | 16 379 | 18 800 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 250 684 | 463 213 | 0 | 155 155 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FERROTVAR, s.r.o.
Prehľad
FERROTVAR, s.r.o. (IČO 36542962) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: obrábanie kovov (SK NACE 2553). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 13 279 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 452 100 €, čo je o 17,9 % menej ako rok predtým (550 385 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 101 760 € (22,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 101 855 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 273 710 € a vlastné imanie 248 827 € (miera samofinancovania 90,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.