Metri s.r.o.Aktívna

IČO 36543853Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2001Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

0 €
Tržby 2025
0202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
20222 749 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu1 406 5491 970 8811 054 6951 552 4102 251 4422 200 705
Neobežný majetok spolu30 21834 18867 01752 817115 064151 070
Spolu majetok1 437 9862 010 1321 127 8021 611 2942 373 1652 361 228
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu724 2981 288 543404 159586 3971 230 4621 150 000
Základné imanie7 0007 0007 0007 0007 0007 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov700 063706 023711 107715 9791 017 2331 132 540
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 9607 8334 872301 254115 30671 024
Fondy a ostatné vlastné imanie665664664664664664
Vlastné imanie spolu713 688721 520723 6431 024 8971 140 2031 211 228
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)000000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti12 80435 40621 146392 540173 859144 526
EBITDA44 17666 83633 883416 036210 818215 213
Výsledok hospodárenia pred zdanením12 83429 06813 507385 484165 961121 427
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 9607 8334 872301 254115 30671 024
Osobné náklady101 66196 943101 063133 238129 561178 037
Odpisy31 37231 43012 73723 49636 95970 687
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—02 749000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Metri s.r.o.

Prehľad

Metri s.r.o. (IČO 36543853) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.

Hospodárenie

V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 024 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 178 037 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 361 228 € a vlastné imanie 1 211 228 € (miera samofinancovania 51,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Metri s.r.o. – IČO 36543853 — icoprofil.sk