Ekonomické stavby, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 6 093 020 | 6 729 927 | 5 631 431 | 4 363 954 | 2 380 750 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 523 570 | 356 183 | 39 308 | 16 715 | -1 032 540 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 490 274 | 2 013 844 | 2 370 026 | 2 409 335 | 2 426 050 |
| Spolu majetok | 3 401 754 | 3 249 859 | 3 187 968 | 3 160 886 | 3 101 891 |
| Záväzky spolu | 1 380 275 | 872 197 | 770 999 | 727 201 | 1 700 746 |
| Vlastné imanie spolu | 2 021 479 | 2 377 662 | 2 416 969 | 2 433 685 | 1 401 145 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ekonomické stavby, s.r.o.
Prehľad
Ekonomické stavby, s.r.o. (IČO 36544493) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Štitáre. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 380 750 €, čo je o 45,4 % menej ako rok predtým (4 363 954 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 032 540 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 141 840 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 101 891 € a vlastné imanie 1 401 145 € (miera samofinancovania 45,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.