STILL SR, spol. s r.o.Aktívna

IČO 36547123Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2002Nitra

Finančný prehľad

33 906 588 €-6,2%
Tržby 2025
+9,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 mil.20 mil.30 mil.40 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 4 998 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).

História
20254 998 €
2024615 000 €
20230 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 mil.20 mil.30 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)23 140 244036 136 89436 136 89433 906 588
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie892 933606 751693 722735 597182 266
Výsledok hospodárenia minulých rokov170 1961 063 1251 669 8761 748 5982 479 197
Spolu majetok6 515 3629 060 01812 437 03818 435 98523 118 191
Záväzky spolu3 795 7825 700 6918 388 08614 265 99018 778 718
Vlastné imanie spolu2 173 8632 780 6103 474 3323 594 9293 772 197
Vypočítané dividendy000615 0004 998

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: STILL SR, spol. s r.o.

Prehľad

STILL SR, spol. s r.o. (IČO 36547123) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 33 906 588 €, čo je o 6,2 % menej ako rok predtým (36 136 894 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 182 266 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 194 311 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 118 191 € a vlastné imanie 3 772 197 € (miera samofinancovania 16,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

STILL SR, spol. s r.o. – IČO 36547123 — icoprofil.sk