TOPHOLZ, s.r.o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 546 123 | 6 003 164 | 3 391 357 | 2 511 406 | 137 430 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -615 618 | -766 676 | -689 588 | -2 277 345 | 379 883 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 979 569 | -4 595 187 | -5 361 862 | -8 436 725 | -10 714 070 |
| Spolu majetok | 15 765 534 | 14 146 966 | 12 580 276 | 7 325 124 | 6 012 889 |
| Záväzky spolu | 18 695 546 | 17 849 033 | 16 977 308 | 16 390 155 | 14 700 390 |
| Vlastné imanie spolu | -3 009 465 | -3 776 141 | -4 465 728 | -9 128 348 | -8 748 465 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 2 385 275 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TOPHOLZ, s.r.o. v konkurze
Prehľad
TOPHOLZ, s.r.o. v konkurze (IČO 36549738) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Krnča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 1 562 625 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 137 430 €, čo je o 94,5 % menej ako rok predtým (2 511 406 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 65,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 379 883 € (276 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 48 679 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-8 748 465 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.