J.S.T. plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 44 780 €.
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 321 791 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 24 815 206 | 9 145 066 | 12 696 653 | 18 146 226 | 14 421 721 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -195 489 | -59 160 | 23 808 | 52 396 | 79 320 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 88 048 | -107 443 | -166 595 | -142 788 | -135 172 |
| Spolu majetok | 3 251 388 | 3 135 817 | 3 322 198 | 3 613 198 | 3 343 695 |
| Záväzky spolu | 449 698 | 393 289 | 555 854 | 794 456 | 812 207 |
| Vlastné imanie spolu | 2 801 690 | 2 742 528 | 2 766 344 | 2 818 739 | 2 531 488 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 44 780 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: J.S.T. plus, s.r.o.
Prehľad
J.S.T. plus, s.r.o. (IČO 36551961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktmi (SK NACE 4681). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 507 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 14 421 721 €, čo je o 20,5 % menej ako rok predtým (18 146 226 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 12,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 79 320 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 120 980 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 3 343 695 € a vlastné imanie 2 531 488 € (miera samofinancovania 75,7 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.