EBD, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 580 | 25 670 | 21 127 | 28 394 | 10 048 | 17 756 |
| Neobežný majetok spolu | 147 217 | 133 843 | 120 470 | 107 096 | 891 | 223 |
| Spolu majetok | 158 797 | 159 513 | 141 597 | 135 490 | 10 939 | 17 979 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 71 466 | 71 025 | 50 782 | 51 720 | 3 503 | 1 477 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -88 756 | -91 413 | -90 256 | -87 929 | -94 973 | -81 029 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 657 | 1 157 | 2 327 | -7 045 | 13 945 | 9 067 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 172 105 | 172 105 | 172 105 | 172 105 | 81 825 | 81 825 |
| Vlastné imanie spolu | 87 331 | 88 488 | 90 815 | 83 770 | 7 436 | 16 502 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 065 | 24 965 | 16 319 | 18 217 | 17 326 | 19 480 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 639 | 1 268 | 2 510 | -6 948 | 16 345 | 9 504 |
| EBITDA | 10 720 | 14 641 | 15 883 | 6 425 | 28 422 | 10 172 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 657 | 1 157 | 2 414 | -7 045 | 16 247 | 9 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 657 | 1 157 | 2 327 | -7 045 | 13 945 | 9 067 |
| Osobné náklady | 135 | 87 | 90 | 98 | 128 | 270 |
| Odpisy | 13 359 | 13 373 | 13 373 | 13 373 | 12 077 | 668 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EBD, spol. s r.o.
Prehľad
EBD, spol. s r.o. (IČO 36553018) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 480 €, čo je o 12,4 % viac ako rok predtým (17 326 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 067 € (46,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 270 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 979 € a vlastné imanie 16 502 € (miera samofinancovania 91,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.