Dr. MAGNET s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 736 276 € (71 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 538 139 | 10 214 232 | 10 892 422 | 11 193 407 | 11 246 436 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 884 104 | 1 924 625 | 1 930 470 | 2 436 276 | 1 767 076 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 000 |
| Spolu majetok | 3 013 664 | 2 899 023 | 3 464 740 | 3 400 966 | 3 140 474 |
| Záväzky spolu | 1 021 701 | 866 539 | 1 426 411 | 856 831 | 565 539 |
| Vlastné imanie spolu | 1 991 963 | 2 032 484 | 2 038 329 | 2 544 135 | 2 574 935 |
| Vypočítané dividendy | 1 706 790 | 1 884 104 | 1 924 625 | 1 930 470 | 1 736 276 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Dr. MAGNET s.r.o.
Prehľad
Dr. MAGNET s.r.o. (IČO 36553204) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 246 436 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 767 076 € (15,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 974 905 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 140 474 € a vlastné imanie 2 574 935 € (miera samofinancovania 82,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.