Hedin Automotive Nitra s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 746 610 | 2 398 232 | 4 014 644 | 6 509 870 | 7 931 393 | 9 590 582 |
| Neobežný majetok spolu | 8 426 812 | 8 339 109 | 8 775 398 | 8 831 621 | 9 581 305 | 8 808 449 |
| Spolu majetok | 10 243 725 | 10 790 280 | 13 104 352 | 15 411 632 | 17 619 392 | 18 544 832 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 284 002 | 8 068 955 | 9 400 402 | 10 725 714 | 13 173 806 | 13 254 760 |
| Základné imanie | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 517 880 | 1 739 469 | 2 497 000 | 3 478 839 | 3 461 590 | 4 225 587 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 221 588 | 757 530 | 981 838 | 982 753 | 763 996 | 844 481 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
| Vlastné imanie spolu | 1 959 468 | 2 716 999 | 3 698 838 | 4 681 592 | 4 445 586 | 5 290 068 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 709 959 | 18 658 083 | 24 556 556 | 30 226 013 | 34 452 971 | 43 025 593 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 365 266 | 1 043 936 | 1 327 556 | 1 466 310 | 1 269 584 | 1 419 040 |
| EBITDA | 726 104 | 1 556 157 | 1 916 889 | 2 200 669 | 2 123 373 | 2 356 510 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 317 232 | 971 234 | 1 255 098 | 1 286 664 | 1 063 044 | 1 161 846 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 221 588 | 757 530 | 981 838 | 982 753 | 763 996 | 844 481 |
| Osobné náklady | 1 114 985 | 1 316 575 | 1 728 097 | 2 114 768 | 2 514 691 | 2 913 317 |
| Odpisy | 360 838 | 512 221 | 589 333 | 734 359 | 853 789 | 937 470 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 000 002 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Hedin Automotive Nitra s. r. o.
Prehľad
Hedin Automotive Nitra s. r. o. (IČO 36554049) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 200 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 025 593 €, čo je o 24,9 % viac ako rok predtým (34 452 971 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 844 481 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 913 317 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 544 832 € a vlastné imanie 5 290 068 € (miera samofinancovania 28,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.