KONAGRO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 574 495 | 511 889 | 1 013 752 | 3 733 964 | 1 217 421 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 106 610 | 3 176 | 93 773 | 115 844 | 107 151 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 186 760 | 293 370 | 209 964 | 262 226 | 418 000 |
| Spolu majetok | 735 583 | 630 795 | 2 718 154 | 2 328 320 | 2 985 292 |
| Záväzky spolu | 435 013 | 327 049 | 1 787 514 | 1 323 346 | 1 833 237 |
| Vlastné imanie spolu | 300 570 | 303 746 | 930 640 | 1 004 974 | 1 152 055 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 41 510 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: KONAGRO, s.r.o.
Prehľad
KONAGRO, s.r.o. (IČO 36558834) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Kližská Nemá - Magastelek. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 217 421 €, čo je o 67,4 % menej ako rok predtým (3 733 964 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 107 151 € (8,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 217 565 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 985 292 € a vlastné imanie 1 152 055 € (miera samofinancovania 38,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.