VICTORY SPEDITION, s.r.o.Aktívna

IČO 36561592Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2004Šaľa

Finančný prehľad

1 360 160 €+13,4%
Tržby 2025
+5,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu923 0321 009 5931 135 3761 268 0981 335 7241 478 611
Neobežný majetok spolu28 34687 149167 131103 23266 12839 499
Spolu majetok962 8941 110 1891 318 6911 390 9981 422 5981 539 255
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu231 223285 444382 013318 135301 527342 190
Základné imanie6 6726 6726 6726 6726 6726 672
Výsledok hospodárenia minulých rokov642 990724 999818 073930 0061 066 1911 114 399
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)82 00993 074111 933136 18548 20875 994
Vlastné imanie spolu731 671824 745936 6781 072 8631 121 0711 197 065
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 050 6141 042 2441 303 0091 352 6631 199 5201 360 160
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti121 293136 477168 599197 35091 698124 852
EBITDA162 436171 822218 649261 249151 850178 075
Výsledok hospodárenia pred zdanením103 968118 064141 999172 67161 63196 449
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie82 00993 074111 933136 18548 20875 994
Osobné náklady30 70731 35935 19846 16347 19956 157
Odpisy41 14335 34550 05063 89960 15253 223
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VICTORY SPEDITION, s.r.o.

Prehľad

VICTORY SPEDITION, s.r.o. (IČO 36561592) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 672 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 360 160 €, čo je o 13,4 % viac ako rok predtým (1 199 520 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 75 994 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 157 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 539 255 € a vlastné imanie 1 197 065 € (miera samofinancovania 77,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VICTORY SPEDITION, s.r.o. – IČO 36561592 — icoprofil.sk