VENDA STAV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 451 461 | 1 467 647 | 2 265 691 | 3 115 837 | 1 476 394 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 187 | -9 994 | -19 946 | 21 230 | -111 173 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 207 306 | 1 199 492 | 1 189 498 | 1 085 552 | 1 106 782 |
| Spolu majetok | 2 384 450 | 2 639 178 | 1 923 669 | 1 996 546 | 1 843 532 |
| Záväzky spolu | 1 162 655 | 1 442 079 | 746 814 | 882 461 | 840 620 |
| Vlastné imanie spolu | 1 221 795 | 1 196 800 | 1 176 855 | 1 114 085 | 1 002 912 |
| Vypočítané dividendy | 27 000 | 15 001 | 0 | 84 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VENDA STAV, s.r.o.
Prehľad
VENDA STAV, s.r.o. (IČO 36561681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 476 394 €, čo je o 52,6 % menej ako rok predtým (3 115 837 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 111 173 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 168 733 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 843 532 € a vlastné imanie 1 002 912 € (miera samofinancovania 54,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.