KOMWERK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 997 | 28 593 | 13 032 | 11 760 | 24 571 | 41 696 |
| Neobežný majetok spolu | 269 502 | 259 020 | 279 209 | 272 945 | 264 686 | 256 427 |
| Spolu majetok | 282 724 | 288 048 | 292 452 | 284 705 | 289 257 | 298 123 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 149 862 | 173 120 | 155 560 | 139 647 | 138 070 | 140 629 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 153 405 | 102 726 | 126 174 | 129 044 | 137 754 | 143 883 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -28 552 | 1 895 | 2 434 | 8 710 | 6 129 | 6 307 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 132 157 | 111 925 | 135 912 | 145 058 | 151 187 | 157 494 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 70 633 | 54 961 | 49 641 | 2 005 | 1 667 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -28 515 | 2 265 | 2 696 | 10 415 | 7 355 | 7 135 |
| EBITDA | -15 467 | 14 916 | 16 577 | 18 674 | 15 614 | 15 394 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -28 552 | 2 172 | 2 631 | 10 339 | 7 301 | 7 081 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -28 552 | 1 895 | 2 434 | 8 710 | 6 129 | 6 307 |
| Osobné náklady | 20 433 | 2 146 | 724 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 13 048 | 12 651 | 13 881 | 8 259 | 8 259 | 8 259 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 22 127 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KOMWERK s.r.o.
Prehľad
KOMWERK s.r.o. (IČO 36563056) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 307 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 298 123 € a vlastné imanie 157 494 € (miera samofinancovania 52,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.